НОВИНИ

08.06.2007 | Президент США відвідає з коротким візитом Польщу
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

У п‘ятницю по обіді Польщу з коротким робочим візитом відвідає президент США Джордж Буш. У прибалтійській резиденції польського президента Лєха Качинського неподалік Гданська лідери обох держав вирішуватимуть, бути елементам американської системи протиракетної оборони в Польщі чи ні. 

Напередодні тригодинного візиту Джорджа Буша до Польщі керівник кабінету польського президента Ельжбєта Якуб‘як не охоче розкривала подробиці візиту. Вона висловила сподівання, що поляки почують добру інформацію, а американці - те, чого вони очікують.

Екс-президент Польщі Лєх Валєнса висловив підтримку розміщенню на території країни елементів американського протиракетного щита. Більшість польських оглядачів також підтримують такі наміри, хоча й натякають, що необхідно «виторгувати» в американців якнайбільше користі для Польщі, зокрема йдеться про безпеку країни, безвізове пересування для поляків тощо.

У зв‘язку з візитом Джорджа Буша на півночі Польщі буде зосереджено три тисячі представників правопорядку, які охоронятимуть територію. Польські антиглобалісти вже заявили про наміри протестувати проти візиту гостя з Америки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект