НОВИНИ

08.06.2007 | Завершується самміт "великої вісімки"
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У п’ятницю в Німеччині завершується самміт „великої вісімки”. Його учасники проведуть зустрічі з державними лідерами країн, економіки яких стрімко розвиваються. Йдеться передусім про Мексику, Китай, Бразилію, Південну Африку та Індію.

На порядку денному стоїть також питання про виділення фінансової допомоги для Африки, зокрема про багатомільярдну програму боротьби з небезпечними хворобами, зокрема зі СНІДом. За повідомленнями німецької газети «FAZ», учасники самміту готові ухвалити кошти на цю програму кошти загальним обсягом 60 мільярдів доларів. Утім, остаточне рішення з цього питання очікується до обіду п’ятниці.

Тим часом Канцлер Німеччини Ангела Меркель позитивно оцінила роль США в досягненні на самміті „Великої вісімки” компромісу стосовно стратегії проти глобального потепління. Сполучені Штати висловили готовність повернутися до міжнародних переговорів з цієї проблеми, які ведуться на рівні ООН, заявила Меркель. Новий раунд таких переговорів може розпочатися вже наприкінці цього року.

У четвер на самміті «великої вісімки» в Гайліґендаммі політичні лідери семи провідних промислових країн світу й Росії погодилися розглянути можливість до 2050 року скоротити обсяги шкідливих викидів в атмосферу наполовину у порівнянні з 1999 роком. Утім, конкретних цифр резолюція самміту на міститиме, що розчарувало передусім експертів-екологів, зокрема організацію Greenpeace.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект