НОВИНИ

06.06.2007 | Українська сторона задоволено проектом резолюції Європарламенту
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Українська сторона задоволена компромісом, досягнутим під час розгляду доповіді депутата Європарламенту Міхала Томаша Камінські щодо мандату на переговори з Україною про нову посилену угоду.

Про це в інтерв'ю “Німецькій хвилі” повідомив заступник представника України при ЄС Василь Філіпчук. Проект доповіді у вівторок затвердив комітет закордонних справ Європарламенту. 

За словами Василя Філіпчука, під час обговорення статті доповіді, що стосувалася можливого членства України в ЄС, представники різних країн та різних політичних партій мали протилежні думки стосовно того, як сформулювати цю частину і чи взагалі її туди варто включати.

“Звичайно, що первісна редакція цього документу була значно кращою.Погоджена редакція певною мірою є слабшою, але вона в цілому зберегла положення про перспективу членства України в Європейському Союзі,” - сказав Василь Філіпчук. Заступник представника України при ЄС вважає, що документ буде затверджений і на пленарному засіданні Європарламенту в липні. Водночас він не виключає, що до доповіді можуть внести принципові зміни, якщо ситуація в Україні за цей час суттєво зміниться.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект