НОВИНИ

06.06.2007 | Буш: Владімір, Холодна війна закінчилася!
Джерело - Українська служба ВВС

Промовляючи на пресовій конференції в Празі, президент Буш заявив, що Холодна війна закінчилася.
Буш

Звертаючись до чеського президента Вацлава Клауса, він сказав, що його країні тепер не потрібно вибирати між Росією і Сполученими Штатами.

Президент Буш також сказав, що має послання до президента Росії:

"Моє послання буде таким - Владимире, а я називаю його Владимир, тобі не варто боятися системи протиракетного захисту. А взагалі, чого б тобі не співпрацювати з нами у цьому плані? Будь ласка, надішли своїх генералів, аби вони подивились як та система працює. Надішли також своїх науковців. Давай обговоримо це питання у відкритій бесіді, де ми будемо абсолютно чіткими і прозорими".

 Моє послання буде таким - Владимире, а я називаю його Владимир, тобі не варто боятися системи протиракетного захисту. А взагалі, чого б тобі не співпрацювати з нами у цьому плані? Будь ласка, надішли своїх генералів, аби вони подивились як та система працює. Надішли також своїх науковців. Давай обговоримо це питання у відкритій бесіді, де ми будемо абсолютно чіткими і прозорими.
 
Владімір Путін

Росія не є ворогом і їй немає чого боятися, - сказав американський президент і запросив російських учених ознайомитися із запланованим протиракетним щитом.

Пан Буш прибув до Європи після того, як президент Путін погрозив націлити проти неї ядерну зброю, якщо американці розмістять там свій протиракетний щит.

Джордж Буш зустрінеться з президентом Путіним на самміті Великої вісімки у Німеччині у суботу.

У неділю президент Путін заявив, що Іран не складає загрози Сполученим Штатам, натякнувши таким чином, що саме Росія є об’єктом можливих ударів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект