НОВИНИ

06.06.2007 | Конгрес США засудив акти насильства і вандалізму в Естонії
Джерело - Korespondent

Палата представників Конгресу США одноголосно прийняла резолюцію Про осуд насильства в Естонії і напади на естонські посольства в 2007 році, а також про висловлення солідарності з урядом і народом Естонії.

 
Конгрес США засудив акти насильства і вандалізму в Естонії

Документ, внесений у Палату у зв’язку з ситуацією навколо перенесення пам’ятника Воїну- Визволителю в Таліні, підтримали всі 412 конгресменів, які брали участь у голосуванні.

"На думку Палати представників, жорстока  окупація, яка тривала декілька десятиліть, Естонії Радянським Союзом була незаконним, нелегітимним порушенням суверенітету й прав Естонії на самовизначення", - говориться в резолюції.

Палата представників Конгресу США "засуджує акти насильства, вандалізму і грабунку, які мали місце в Естонії", а також "напади і загрози на адресу естонських посольств у Росії і інших країнах", повідомляється в документі, у якому висловлена "рішуча підтримка Естонії як суверенної держави, члена НАТО й ОБСЄ".

Палата шанує пам’ять всіх тих, хто включаючи солдатів Червоної Армії, хто віддав життя в битві проти нацизму, а також засуджує будь-які спроби безсовісної експлуатації пам’яті жертв Другої світової війни в політичних цілях, вказується в документі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект