НОВИНИ

05.06.2007 | Прем`єр Польщі вважає, що Путін заговорив мовою Хрущова
За матеріалами - Рейтерз

Заяви Президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо американської системи протиракетної оборони в Європі нагадують жорстку риторику часів "холодної війни".

Як повідомляє «Рейтерз», про це сьогодні заявив прем`єр-міністр Польщі Ярослав КАЧИНЬСЬКИЙ в інтерв`ю Польському державному радіо.

"Це мова, яку ніколи не використовували Єльцин або ГОРБАЧОВ, або навіть Брежнєв. Це мова Хрущова. Такого гострого конфлікту в Європі і у світі не було довгий час. Питання є дуже серйозним, тому що в політиці слова повинні сприйматися серйозно", - цитує агентство Я.КАЧИНЬСЬКОГО.

Як відомо, Польща веде переговори з США щодо розміщення на своїй території елементів ПРО.

4 червня В.ПУТІН заявив, що для російських ракет з`являться нові цілі в Європі, якщо частина стратегічного ядерного потенціалу США опиниться на Європейському континенті і погрожуватиме Росії.

* * *Радянський лідер Микита Хрущов в 1962 році у відповідь на розміщення американської стратегічної зброї поблизу кордонів СРСР віддав наказ встановити на Кубі радянські стратегічні ракети. Це спровокувало так звану "кубинську кризу". Після її розв’язання американські ракети було відведено від кордонів СРСР.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект