НОВИНИ

05.06.2007 | Сили реагування НАТО готові діяти
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Під покровом темряви і долаючи потужний спротив шведських і фінських військ, сили реагування НАТО продемонстрували свою готовність під час трьох великих навчань на Балтиці у період з 19 до 24 травня.



Навчання – „Ноубл марінер”, „Ноубл еуод” і „Кіндред суод” – стали випробуванням здатності 10 000 військовослужбовців з 19 країн виконувати спільні місії, від ліквідації наслідків катастроф і евакуації, до повномасштабного військового втручання.


В навчаннях взяли участь понад 150 кораблів, підводних човнів і повітряних суден; було здійснено майже 600 вильотів.


 

„Оптимальна готовність”



„Таке тренування є дуже цінним” -- сказав адмірал сер Джеймс Бернелл-Наджент, командувач морських сил ОЗС НАТО в Нортвуді, Велика Британія.


„Воно вдосконалює планування, координацію і навички командної праці, а також допомагає утримувати війська НАТО на оптимальному рівні готовності реагування на різноманітні кризові ситуації” -- сказав він. 


Сили реагування НАТО -- це об’єднані сили, що складаються з кораблів, літаків і сухопутних підрозділів, здатних дуже швидко відреагувати на широкий спектр кризових ситуацій в будь-якому місці світу.



Ці сили основані на системі ротацій, згідно з якою країни-члени НАТО виділяють в розпорядження Сил реагування НАТО свої сухопутні, морські, авіаційні або спеціальні підрозділи на шість місяців.


Ось чому величезне значення має тренування і саме завдяки таким навчанням Сили реагування НАТО зберігають постійну готовність виконувати будь-яку місію за дорученням керівництва Альянсу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект