НОВИНИ

05.06.2007 | НАТО виражає стурбованість заявою В.Путіна про намір направити ракети на військові об'єкти в Європі
Джерело - Reuters

У НАТО вельми стурбовані заявою Володимира Путіна про намір направити російські ракети на військові об'єкти в Європі. Прес-секретар НАТО Джеймс Аппатураї назвав такі кроки "небажаними і такими, що не приносять користі". Представник НАТО також відзначив, що Росія є єдиною країною, що піднімає питання про націлювання своїх ракет на Європу.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив в інтерв'ю італійським ЗМІ, що Росія знов направить ракети на військові об'єкти в Європі, якщо США наполягатимуть на установці системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі. "Якщо ядерна присутність США в Європі розширюватиметься, ми будемо вимушені направити наше озброєння на нові цілі в Європі", - заявив глава Російської держави. Він також визнав, що відповідь РФ на американську ПРО в Східній Європі може спровокувати гонку озброєнь, проте підкреслив, що в цьому буде винна не Москва, оскільки початок процесу поклав Вашингтон.

Нагадаємо, Вашингтон має намір розмістити на території Польщі 10 ракет-перехоплювачів, а також збудувати станцію радіолокації в сусідній Чехії. Як заявляє американська адміністрація, ці заходи необхідні для захисту Європи від можливих ракетних атак з боку Ірану і Північної Кореї.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект