НОВИНИ

05.06.2007 | МЗС України відреагує на "тиранію" Путіна
Джерело - Korespondent

Міністерство закордонних справ України вивчає висловлення Президента Російської Федерації Володимира Путіна про тиранію в Україні.

 
МЗС України відреагує на "тиранію" Путіна

"Ми наразі вивчаємо ці відповіді дуже ретельно, щоб зрозуміти, чи дійсно це стосувалося України і чи дійсно це стосувалося тиранії в Україні", - сказав на брифінгу у вівторок, 5 травня, керівник прес-служби МЗС Андрій Дещиця.

Дипломат зазначив, що відповідний коментар зовнішньополітичного відомства стосовно цього буде зроблений найближчим часом.

Напередодні Володимир Путін в інтерв’ю журналістам ЗМІ з країн-членів Великої вісімки висловив думку, що Україна наближається до тиранії. Зокрема, говорячи про демократію, президент Росії зазначив, що "була одна надія на хлопців з України, але й ті повністю себе дискредитували, там справа йде просто до суцільної тиранії. Повне порушення Конституції, усіх законів і так далі".

Водночас спікер Верховної Ради Олександр Мороз висловив думку, що слова Путіна щодо тиранії в Україні не можуть стосуватися діяльності Верховної Ради.

Водночас лідер комуністів Криму, народний депутат Верховної Ради України V скликання Леонід Грач вважає, що критичне висловлення Президента Росії Володимира Путіна на адресу "дискредитувавши себе хлопців з України" стосується в першу чергу Соціалістичної партії України.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект