НОВИНИ

05.06.2007 | Райс порадила Путіну не загрожувати Європі
Джерело - Оглядач, УНІАН

Заява президента Росії Володимира Путіна щодо планів США з розміщення системи протиракетної оборони в Східній Європі не принесе нікому користі, заявила держсекретар Сполучених Штатів Кондолізза Райс. "Це не той аргумент, який можна було б назвати прийнятним у світі, в якому США і Росія не є ворогами", - сказала вона. При цьому К.Райс також зазначила, що не варто "загрожувати Європі".

 "Якщо ви загрожуєте Європі, ви автоматично загрожуєте і США", - наголосила вона. "Нині вже немає Радянського Союзу, нам необхідно відмовитися від тону, в якому спілкувалися США і СРСР, і усвідомити, що тепер є США і Росія, і вже зовсім інша епоха", - додала Держсекретар.


Раніше президент Росії Володимир Путін заявив в інтерв`ю італійським ЗМІ, що Росія знов націлить ракети на військові об`єкти в Європі, якщо США наполягатимуть на розміщенні системи ПРО в Східній Європі.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект