НОВИНИ

04.06.2007 | В Німеччині тримають протести проти самміту G8
За матеріалами - Korespondent

В північнонімецькому Ростоку третій день тривають демонстрації супротивників глобалізації і майбутнього самміту Великої вісімки, який пройде 6-8 червня в Хайлігендаммі.

 

В понеділок, 4 червня, маніфестанти почали акцію протесту блокадою будівлі відомства у справах іноземців. 

За повідомленням поліції, більше 500 демонстрантів, оточивши будівлю відомства, вимагають справедливого ставлення до біженців і мігрантів. Як заявили організатори акції, в подібних установах Німеччини й інших країн біженці та мігранти "щодня зазнають знущань і переслідувань". 

Про проблему іноземців в Німеччині покликана нагадати також акція в передмісті Ростоку Ліхтенхаген, де в 1992 році неонацисти щодня здійснювали напади на в’єтнамських біженців.

В суботу, 2 червня, в результаті найбільших за останні 20 років вуличних безладь в Ростоку поранення і травми отримали більше однієї тисячі осіб, зокрема 433 поліцейських, 27 з них отримали важкі поранення. Близько 130 хуліганів затримано. 

Антиглобалісти, що з’їхалися до Німеччини зі всього світу, почали акцію протесту проти проведення самміту лідерів країн G8 мирною ходою, проте потім група молодих людей, одягнених в чорні костюми і маски, почала бити вітрини і битися з поліцією. 

Поліція також повідомляє про значний матеріальний збиток, який учасники безладів заподіяли міському господарству.

Супротивники сасміту приїхали в місто на потягах і автобусах з різних куточків ФРН і з-за кордону. В околицях Ростоку вони розбили численні намети. Всі довколишні кемпінги переповнені. У кожному з них налічується по 5-8 тисяч осіб. Багато людей не знаходять місця і виїжджають на ночівлю в кемпінги сусідніх міст Бад-Доберан і Редделіх, а вранці знов прибувають до Ростоку для участі в акціях протесту. 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект