НОВИНИ

04.06.2007 | У Путіна була надія “на хлопців з України”, але ті йдуть до тиранії
За матеріалами - Der Spiegel, УНІАН

Президент Росії Володимир Путін заявив, що вважає себе "абсолютним демократом" і упевнений в тому, що в РФ не немає жодних передумов для повернення до тоталітарного режиму.

В ході інтерв`ю ЗМІ країн "Великої вісімки", відповідаючи на питання кореспондента німецького журналу Der Spiegel про те, чи немає в Росії тенденції повернення до тоталітарного режиму, Путін сказав: "Це повна брехня, не вірте нікому", пише Лента.ру. Далі президент РФ повідомив німецького журналіста, що вважає себе "абсолютним і чистим демократом". "Але ви знаєте, в чому біда? Навіть не біда, трагедія справжня, - продовжив Путін своя відповідь на питання Der Spiegel. - В тому, що я такий один, інших таких в світі простого немає".

Путін запропонував західним ЗМІ звернути увагу на ситуацію з демократією за межами Росії. У США, за його словами, "жах один: тортури, бездомні, Гуантанамо, утримання під вартою без суду і слідства". У Європі, повідомив президент РФ, ситуація не краща: "жорстоке поводження з демонстрантами, застосування гумових куль, сльозоточивого газу то в одній столиці, то в іншій, вбивства демонстрантів на вулицях".


 

Володимир Путін

"Я про пострадянський простір взагалі вже не говорю, - продовжив Путін. - Була одна надія на хлопців з України, але і ті просто повністю себе дискредитували, там справа йде просто до суцільної тиранії. Повне порушення конституції, всіх законів і так далі". "Після смерті Махатми Ганді поговорити немає з ким", - повідомив президент РФ.

Також російський президент заявив, що "багато так званих загальних цінностей у нас захищені навіть краще, ніж в деяких інших країнах "вісімки". У Росії, сказав Путін, зберігається мораторій на страту, а деякі країни "Великої вісімки" продовжують застосовувавти цю форму покарання.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект