НОВИНИ

01.06.2007 | У суботу в Києві пройде День Європи
За матеріалами - 15 минут

У суботу, 2 червня, у центрі Києва пройдуть святкові заходи, присвячені Дням Європи в Україні.

 
У суботу в Києві пройде День Європи

За словами організаторів, на Хрещатику розмістять понад 50 тентів, 27 з них виставлять представники посольств країн-членів Європейського Союзу, інші - посольства країн-кандидатів на вступ у ЄС.

У цих тентах кияни зможуть знайти інформацію про кожну з представлених країн, взяти участь у різних конкурсах, послухати музику або вивчити кілька слів на одній з 23 офіційних мов Євросоюзу на уроці в "Мовній школі".

За традицією, на Хрещатику також можна буде спробувати класичну європейську кухню в "Кварталі європейських блюд". Також киян чекає величезна кількість різноманітних конкурсів, які підготували посольства.

Завершить свято концерт на Майдані Незалежності, на якому виступлять українські колективи Друга ріка та ВВ, а також популярний латвійський гурт Brainstorm.

В Україні День Європи почали святкувати з 2003 року. У такий спосіб країни-члени ЄС хочуть нагадати українцям, що вони є частиною європейської нації.

Раніше столична влада планувала відзначити День Європи в Києві 19 травня, однак свято вирішили перенести через політичні акції в центрі столиці.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект