НОВИНИ

04.10.2004 | Італія повертає біженців до Африки
Джерело - Українська служба ВВС

Італійський міністр внутрішніх справ Джузеппе Пізану сказав, що його уряд і далі висилатиме іммігрантів до Лівії, аби дати раду тому, що він назвав надзвичайним становищем.
Уряд оголосив нову політику у неділю після того, як понад тисяча людей зібралися у центрі для біженців на італійському острові Лампедуза, розташованому на півдороги між Сицилією та північним узбережжям Африки.


Пан Пізану сказав, що надзвичайне становище склалося в результаті, як він висловився, штурму італійського узбережжя, організованого злочинними угрупованнями.


Поліція вважає, що багато потенційних іммігрантів з африканських, азійських та близькосхідних країн добираються з Лівії на маленьких суднах, якими оперують перемитники.


Кореспондент Бі-Бі-Сі у Римі Дейвід Віллі повідомляє, що Італійський міністр внутрішніх справ сказав, що авіа вивезення триватимуть допоки кількість іммігрантів, які намагаються потрапити в Євросоюз, буде зменшена до контрольованих розмірів.


Він зауважив, що Італія шанує міжнародні угоди з прав людини.


У неділю понад тисяча людей чекали на їжу і прихисток на острові у єдиному центрі прийому біженців, розрахованому на 200 людей.


Нова політика італійського уряду, що полягає у негайному висланні біженців, зазнає критики лівої опозиції у Римі за те, що люди не мають можливості подати прохання на політичний притулок.


Італії, в якій рівень народжуваності один з найнижчих у Європі, потрібні нові робітники і голова федерації працедавців закликав послабити обмеження для іммігрантів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект