НОВИНИ

01.06.2007 | Грузія не дала згоди на вступ Росії до СОТ
За матеріалами - РІА Новини

Грузино-російські переговори в міністерстві економічного розвитку Грузії в четвер завершилися безрезультатно, повідомив журналістів керівник робочої групи Мінекономрозвитку Росії з переговорів про вступ РФ до СОТ Максим Медведков.

Грузія не дала згоди на вступ Росії до СОТ
 

"Питання легальності контрольно-пропускних пунктів - це не питання в рамках СОТ. Це різні речі. Тому ми домовилися з грузинською стороною, що діалог буде продовжено, ми обміняємося листами і, напевно, місяця через півтора-два ми знову зустрінемося", - сказав Медведков. 

Грузія пов’язує свою згоду на вступ Росії до СОТ із закриттям контрольно-пропускних пунктів на ділянках грузино-російської межі в Абхазії та Південній Осетії. 

Заступник міністра економічного розвитку Грузії Тамара Ковзірідзе після закінчення шестигодинних переговорів заявила пресі, що "грузинська сторона не має наміру змінювати своєї позиції".

"Умови, при дотриманні яких ми готові дати згоду на вступ Росії до СОТ, залишаються колишніми. Ми вимагаємо від російської сторони виконання підписаного в 2004 році протоколу про закриття контрольно-пропускних пунктів на абхазькій і південноосетинській ділянках грузино-російської межі", сказала Ковзірідзе. 

За словами замміністра, "в ході переговорів російська сторона вперше в рамках цих переговорів визнала, що дія контрольно-пропускних пунктів на абхазькій і південноосетинській ділянках держкордону не узгоджена з грузинською стороною". 

У Мінекономрозвитку РФ сумніваються, що Україна приєднається до СОТ раніше Росії, заявив у середу замдіректора департаменту торгових переговорів міністерства Андрій Кушніренко. 

Європейський Союз може заблокувати вступ Росії до СОТ, якщо не буде знайдено компроміс в питанні про імпорт польського м’яса, заявив президент Польщі Лех Качиньський. 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект