НОВИНИ

23.05.2007 | Корвет ”Тернопіль” готовий до виконання завдань НАТО
За матеріалами - УНІАН

Корвет Військово-Морських Сил України “Тернопіль” пройшов сертифікацію і готовий до виконання завдань операції НАТО “Активні зусилля”.


Як повідомили УНІАН в управлінні прес-служби Міноборони, про це заявив командувач військово-морським компонентом об’єднаних сил НАТО “Південь” віце-адмірал Роберто ЧЕЗАРЕТТІ.


“Тернопіль” пройшов сертифікацію і готовий до виконання завдань операції НАТО “Активні зусилля”, - наголосив Р.ЧЕЗАРЕТТІ, виступаючи перед екіпажем українського корабля.


Він подякував українським морякам за зусилля, які вони доклали до участі корабля у Середземноморській операції.


23 травня екіпаж корвету ВМС ЗС України “Тернопіль” візьме участь у Дні високоповажних осіб. Цей день стане знаменним не тільки для особового складу корвету, а й для усіх Військово-Морських Сил України - на “Тернополі” буде піднято прапор НАТО.


В рамках Дня високоповажних осіб військові кораблі різних класів, підводні човни, вертольоти і літаки країн - учасниць операції НАТО “Активні зусилля”, а також катери прикордонної служби Італії продемонструють свої дії у боротьбі з тероризмом.


* * * Після терористичних актів в США 11 вересня 2001 року НАТО на практиці застосувало положення Статі 5 Вашингтонського договору. На прохання США Альянс погодився на проведення у Середземному морі антитерористичної операції “Активні зусилля”. Практична фаза операції розпочалася 6 жовтня 2001 року.


Україна стала другою після Російської Федерації з країн – не членів НАТО, яка приєдналася до операції “Активні зусилля”.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1607. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект