НОВИНИ

29.06.2004 | Україна в світлі Комюніке Стамбульського Самміту
Джерело - Офіційний сайт НАТО

На прийнятому 28 червня 2004 року на Стамбульському Самміті Комюніке Голів країн та урядів членів НАТО, зокрема зазначено:


Пункт 40: “Ми вітаємо рішучість України слугувати меті повної Євро-Атлантичної інтеграції. В цьому контексті, ми підтверджуємо необхідність досягнення послідовного та вимірювального прогресу в демократичних реформах. Ми закликаємо Україну прискорити імплементацію цілей, що накреслені в Плані НАТО-Україна, особливо в проведенні вільних та чесних виборів, гарантуванні свободи преси, а також імплементації результатів Оборонного Огляду. Ми налаштовані на підтримку України в цих намаганнях, одночасно з цим підкреслюючи, що подальше підсилення наших відносин буде вимагати від України незаперечних ознак виконання взятих зобов’язань, зокрема, з огляду на проведення президентських виборів цієї осені.  Ми вітаємо участь України, що продовжується, в силах KFOR під проводом польсько-українського батальйону. Ми відмічаємо прогрес, зроблений Україною в військовій реформі та підсилення оборонної та військової співпраці з НАТО, в тому числі в сфері надання території та використання стратегічних літаків. Беручи це до уваги, ми будемо скеровувати Раду на своїй Постійній Сесії оцінити розвиток відносин НАТО-Україна з врахуванням рекомендацій для міністрів закордонних справ після президентських виборів”. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект