НОВИНИ

01.10.2004 | Янукович - про можливий референдум щодо мови і НАТО
Джерело - Українська служба ВВС

Прем'єр-міністр Віктор Янукович підтвердив, що перегляд курсу України на вступ до НАТО, статус російської мови та запровадження подвійного громадянства є програмними питаннями його як кандидата на президентську посаду.Відповідаючи на запитання Бі-Бі-Сі, він сказав, що згадані положення містяться у програмі Партії Регіонів, яку він очолює.


Віктор Янукович сказав, що пропонуватиме розгляд питань про євроатлантичну інтеграцію, мову та громадянство. Він сказав, що одним з механізмів реалізації цього є парламент, який міг би внести відповідні зміни до Конституції.


Якщо ж Верховна Рада їх не внесе, твердить пан Янукович, треба запитати у народу на всеукраїнському референдумі. "Як вирішить народ, так і зробимо", - сказав він.


Президент Кучма, який сам проводив першу президентську кампанію під гаслами зближення з Росією, коментуючи перші заяви прем'єр-міністра про мову і громадянство, сказав, що у заявах пана Януковича йдеться про передвиборчі обіцянки, більшість яких не виконуватимуться. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект