НОВИНИ

01.10.2004 | Естонія і Польща - за спільні дії ЄС щодо Росії
Джерело - Українська служба ВВС

Прем’єр Естонії Юган Партс під час візиту до Варшави висльовив занепокоєння фактом, що великі країни члени ЄС ведуть незалежну політику по відношенню до Росії.
В цьому контексті він назвав Францію та Німеччину. Прем’єр Польщі Марек Белька підтримав таку позицію естонського гостя.


На думку прем’єра Естонії Югана Партса єдиним ефективним способом підтримки демократичних процесів в Росії є спільні дії всіх членів ЄС.


За словами пана Партса: "Європа повинна нести відповідальність за демократичний розвиток Росії. Нам не вільно забувати про фундамент на якому будуємо відносини з Росією і не можна нам легковажити цих цінностей задля тимчасових інтересів".


Керівник польського уряду Марек Белька зізнався, що існують моменти, коли у зовнішній політиці відсутня єдина позиція ЄС у так вагомих питаннях, як відносини з Росією.


На думку польського прем’єра, це відбувається попри заяви ЄС про ведення спільної зовнішньої політики. Пан Белька наголосив, що проблема стосується цілого ЄС, а не лише країн, нещодвано залучених.


Панове Белька та Партс заявили, що це некорисне явище треба припинити, і наголосили, що неодноразово про відсутність узгодження зовнішньої політики нагадуювалося на форумі ЄС.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект