НОВИНИ

03.05.2007 | Європа не думає реагувати на паніку коаліції
Джерело - Радіо "Німецька хвиля", Українська правда

Попри звернення лідерів партій української правлячої коаліції із закликом про міжнародне посередництво, позиція Європейської Комісії залишається незмінною: нинішня політична криза є внутрішньою справою України.

Про це "Німецькій хвилі" повідомили у прес-службі комісара Єврокомісії з питань зовнішньої політики і політики сусідства Беніти Ферреро-Вальднер.

У прес-службі нагадали, що в Європейському Союзі уважно стежать за перебігом подій в Україні, оскільки Київ є важливим партнером ЄС. У Брюсселі сподіваються, що українським політикам вдасться знайти демократичний компроміс, який базуватиметься на вердикті Конституційного суду.

Євросоюз, як і раніше, не розглядає питання про посередництво у цій політичній суперечці, оскільки в розпорядженні українських політиків є всі демократичні інструменти для врегулювання ситуації.

Тому європейські партнери вітатимуть продовження політичного діалогу у Києві і повернення до порядку денного, на якому насамперед - проведення реформ.

Встановлення політичної стабільності в Україні дозволить їй і надалі успішно розвивати партнерство з Європейським Союзом, наголосили у прес-службі єврокомісара з питань зовнішньої політики і політики сусідства.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект