НОВИНИ

30.09.2004 | Євросоюз вимагає вільних виборів в Україні
Джерело - Українська служба ВВС

У заяві Євросоюзу мовиться, що беручи до уваги умови, в яких проходить виборча кампанія, ЄС наголошує на першочерговому значенні для справедливої і прозорої кампанії свободи ЗМІ і свободи слова.


Європейський Союз наголосив на тому, що вважає Україну ключовим сусідом і стратегічним партнером, який є важливим гравцем для регіональної і глобальної безпеки.


Заява Євросоюзу надійшла в той час, як у Києві представники Парламентської асамблеї Ради Європи оголосили, що розраховують на внесення коректив до кампанії виборів президента держави.


Промовляючи на прес-конференції у Києві, члени спостережної місії ПАРЄ заявили, що ці корективи мали б стосуватися нейтральності висвітлення виборчого процесу у ЗМІ, невтручання державних органів та прозорості проведення самого голосування.


Текст заяви


Європейський Союз вважає Україну ключовим сусідом і стратегічним партнером, який також є важливим гравцем у питаннях регіональної та глобальної безпеки. ЄС підтримує Україну на шляху до демократизації та економічних реформ. Він визнає європейські устремління України і вітає її проєвропейський вибір.


ЄС звертається до українського керівництва, аби те забезпечило всі необхідні умови для проведення вільних та чесних президентських виборів, які відповідають усім міжнародним зобов'язанням України, засвідченим Радою Європи та ОБСЄ.


Беручи до уваги умови, за яких досі проходила виборча кампанія, ЄС ще раз підкреслює надзвичайну важливість незалежності ЗМІ та свободи висловлення для проведення чесної та прозорої кампанії.


    


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект