НОВИНИ

18.04.2007 | ЗА УКРАЇНУ ТА ПОЛЬЩУ ВІДДАНО 8 ГОЛОСІВ
За матеріалами - Української правди

За Україну та Польщу віддано 8 голосів членів виконкому УЄФА, повідомив сайт газети "Корр’єро делла сера – спорт".
У голосуванні брало участь 11 футбольних лідерів, оскільки представники конкуруючих України й Італії не мали на це права. Не голосував також Мішель Платіні.

Коли Платіні відкрив конверт, продовжує видання, й назвав переможцями Польщу та Україну, його слова були зустрінуті тривалою овацією. Італійська газета називає рішення "дещо несподіваним".

Паризька "Фігаро" також назвала вибір "грандіозною несподіванкою".

Газета так пояснює причину поразки Італії: "Корупційні афери і ріст насилля на стадіонах протягом останніх місяців, поза сумнівом, добряче далися Італії взнаки. Явні фаворити в боротьбі за проведення "Євро-2012", італійці пережили в Кардифі шок, коли було оприлюднено її підсумки. На своїй першій після обрання президентом ЮЕФА публічній акції Мішель Платіні назвав переможців – Польщу й Україну, які претендували на першість спільно. Це величезний сюрприз…"

Газета відзначає, що лише втретє єврочемпіонат прийматимуть дві країни: 2000 року господарями були Бельгія і Голландія, а 2008 року стануть Австрія і Швейцарія.

"Найважче для східних націй-переможниць починається тільки тепер. У кожній треба оновити по чотири діючі стадіони, реконструювати шляхову інфраструктуру, розширити готельну мережу, в багатьох випадках розпочати будівництво з нуля. Ці завдання видаються для Польщі й України колосальними", - наголошує "Фігаро".

Британська газета "Індепендент" вважає рішення УЄФА знаковою подією для України – і не лише в її спортивному, а й соціально-політичному житті.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект