НОВИНИ

16.04.2007 | Політичні рішення не можуть грунтуватися на даних соцопитувань про НАТО, вважають науковці
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Дані соціологічних опитувань щодо ставлення українців до НАТО не можуть бути підставою для ухвалення політичних рішень. Така думка пролунала в Дніпропетровську на всеукраїнській науковій конференції „Україна та НАТО – перспективи національної безпеки”. 


Соціологічні опитування  засвідчили – переважна більшість населення виступає проти вступу України до НАТО.  Водночас, всі опитування засвідчили, що більшість українців практично нічого не знають про Північноатлантичний Альянс.


“При формуванні власної точки зору люди  і досі користуються радянськими стереотипами і практично не звертають уваги на свіжу інформацію про зміни у самому альянсі”, – каже заступник  директора дніпропетровської філії Академії держуправління Олександр Рудик.  За його словами Україна потребує широкої роз’яснювальної кампанії на державному рівні і лише згодом будь-яке опитування можна буде вважати достовірним.


Проте, попри обіцянки урядовців налагодити інформування населення про НАТО і українські перспективи в альянсі, науковці констатують, що ця інформкампанія і досі не розпочата. Зусилля профільних міжнародних організацій, що інформують населення про діяльність блоку, зосереджені, здебільшого, у великих містах і тому мають обмежений вплив на формування громадської думки. 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект