НОВИНИ

05.04.2007 | Буш визнав, що війна в Іраку втомлює
За матеріалами - Lenta.ru, Korespondent

Джордж Буш визнав, що американці втомилися від війни в Іраку, і при цьому повторно наполіг на необхідності відправлення на Близький Схід додаткового військового контингенту.

Буш визнав, що війна в Іраку втомлює 

"Це важка війна. Американський народ втомився від цієї війни", - сказав пригніченим голосом президент США, виступаючи в середу на каліфорнійській військовій базі Форт-Ірвін перед солдатами, які готуються до відправлення в Ірак.

У підтримку свого рішення збільшити американську військову присутність на іракських територіях на 30 тисяч осіб Буш заявив, що необхідно не допустити розвитку конфлікту в регіоні та притягнення до нього союзника Вашингтона - Ізраїлю. В Іраку США має справу "не з громадянською війною, а з абсолютним злом", цитує главу Білого дому AP.

Згадавши про вимогу демократичної більшості в Конгресі вивести війська з Іраку в 2008 році, глава держави назвав своїх політичних опонентів "чудовими людьми та патріотами". "Але ми не повинні дозволити розбіжностям у Вашингтоні зашкодити солдатам," - підкреслив Буш.

29 березня Верхня палата Конгресу ухвалила законопроект, що дозволяє виділення, на вимогу Буша, додаткового 121 мільярда доларів на війну в Афганістані й Іраку з встановленням 31 березня 2008 року як крайній термін виводу американських військ з Іраку.

Президент США неодноразово заявляв, що накладе вето на цей і будь-який інший законопроект, що буде встановлювати крайній термін перебування американських військ в Іраку.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект