НОВИНИ

29.03.2007 | Зростають шанси грузинів та українців на вступ до НАТО
Джерело - НЦПЄАІУ

Зростають шанси грузинів та українців на вступ до НАТО. Від вчора мають підтримку американського Конгресу. Росія поки щомовчить, - повідомляє Rzeczpospolita.


Те, що американський Конгрес підтримує розширення НАТО на Схід, не означає,що Україна, Грузія  ось-ось опиняться в Альянсі. Але якщо вони цього схочуть, найсерйозніша перепона за ними, - коментує насторінках газети Єжи Гащинський.



Росія істерично реагує на плани розміщення у Польщі та Чехії ПРО, але порівняно до військ Альянсу під Донецьком, щит на території Польщі це дрібниця, вважає коментатор. Годі собі уявити, які засоби використає Москва,щоб вибити з голови політикам Заходу та Сходу плани дальшого розширення НАТО.



Напевно Росія, коли усвідомить собі, що її опір ні на що не здався,змириться з черговим розширенням. Проте важливим є те, чи Україна найбільшаз держав, котрих стосується підтримка США буде зацікавлена членством у
Альянсі. Поки що прагне цього пята частина суспільства.


Коментатор польського щоденника вважає, що спершу слід поставити питання,чи буде до чого вступати. Про майбутнє НАТО вирішать незабаром заходи в Афганістані. За цією місією спостерігатимуть також українці. Треба зробити все, щоб вона була ефективною, і принесла якнайменше жертв. (...) тоді НАТО буде надалі привабливим для громад держав членів. І може стати більш привабливим також для українців, - сподівається коментатор щоденника Rzeczpospolita.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3239. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект