НОВИНИ

27.09.2004 | Кузьмук вважає, що вже настав час виводити український контингент з Іраку
Джерело - Українська служба ВВС

Новопризначений міністр оборони України Олександр КУЗЬМУК вважає, що вже настав час виводити український миротворчий контингент з Іраку. Про це О.КУЗЬМУК заявив в інтерв'ю українській службі Бі-Бі-Сі.


„Я вважаю, що Україна свою історичну місію виконала, з самого початку взявши участь в антитерористичній операції у складі коаліційних сил. Україна і сьогодні продовжує виконання завдань. Але я вважаю так: в Іраку створений тимчасовий уряд, який сьогодні управляє усіма процесами в Іраку, у січні там відбудуться вибори. І, я вважаю, що Україна має повне право порушувати питання про поетапне скорочення свого контингенту і завершення місії в Іраку”, - цитує О.КУЗЬМУКА радіостанція.


При цьому О.КУЗЬМУК зазначив, що Міністерство оборони забезпечує виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України у цьому питанні.


Відповідаючи на запитання, чи зазнає змін військова реформа в Україні, яку розпочав його попередник Євген МАРЧУК, новий міністр сказав: „Військова реформа проводитиметься реально, згідно із ухваленими документами. Жодного кроку назад не буде. Але реформа реально здійснюватиметься - не на словах, а на ділі”.


На запитання, як вплине його призначення міністром на просування України до НАТО, О.КУЗЬМУК відповів, що це є офіційним курс України, тому Міністерство оборони чітко дотримуватиметься зовнішнього курсу держави.


Як повідомляв УНІАН, 22 вересня у Павлограді Дніпропетровської області Л.КУЧМА після наради з проблем утилізації твердого ракетного палива прийняв відставку міністра оборони Євгена МАРЧУКА. Серед мотивів відставки Л.КУЧМА назвав ситуацію, яка склалася з ліквідацією в Україні боєприпасів.


24 вересня ц.р. Президент Леонід КУЧМА підписав Указ, яким призначив Олександра КУЗЬМУКА міністром оборони України. О.КУЗЬМУК перебував на посаді міністра оборони України з липня 1996 року по жовтень 2001 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект