НОВИНИ

20.03.2007 | Лише чверть жителів ЄС помітили на собі зміни на краще після вступу їхніх країн до спільноти
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Лише чверть мешканців Євросоюзу впевнена, що їхнє життя покращилося після того, як їхня країна вступила до ЄС. Такими є результати опитування громадської думки, проведеного відомим дослідницьким центром Harris Interactive.

Відповідно до дослідження, в якому брали участь громадяни кількох найбільших держав ЄС - Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, - чверть опитаних повідомили, що без Євросоюзу їм було б краще. Майже половина респондентів вважають, що їхнє життя погіршилося відтоді, як держава стала членом ЄС. Більше того, 22 відсотки навіть впевнені, що їхня країна має негайно вийти з цієї організації.

Водночас, як показало опитування,  мешканці спільноти позитивно ставляться до реформування ЄС і вважають, що ухвалення конституції Євросоюзу було б вірним сигналом. 35 відсотків опитаних дотримуються думки, що затвердження проекту основного закону мало б добрий ефект і сприяло б добробуту їхньої країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект