НОВИНИ

27.09.2004 | На думку демократів у адміністрації Буша - розкол
Джерело - Українська служба ВВС

Чільний сенатор Демократичної партії США Джо Байден розцінив заяву держсекретаря Коліна Пауела щодо скрутної ситуації в Іраку свідченням розколу в лавах адміністрації президента Буша.
Визнання Пауелом погіршення ситуації в Іраку, свідчить на думку демократів, що сам президент Буш та віце-президент Чейні опинилися в ізоляції і заперечують реальність.


Водночас, Нью-Йорк Таймс цитує джерела у Пентагоні про наміри військового відомства розглянути можливість скоротити для вояків термін перебування в Іраку через різке падіння бажаючих записатися до війська.


За повідомленнями з Фаллуджі, кілька американських та іракських солдатів зазнали поранень внаслідок вибуху двох начинених вибухівкою автомобілів на околицях міста.


Командувачі кажуть, що нападники намагались висадити у повітря місцевий штаб Іракської національної гвардії. Протягом останньої доби американські військові літаки тричі піддали Фаллуджу бомбуванню.


Американці твердять, що авіаудари були спрямовані проти будинків, де переховуються прихильники Абу Мусаба аль-Заркаві, якого звинувачують в організації хвили викрадень і вбивств іноземців в Іраку.


Але лікарі у Фаллуджі кажуть, що серед 15 загиблих і 50 поранених внаслідок обстрілів було чимало цивільних, у тому числі жінок і дітей.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект