НОВИНИ

25.06.2004 | Можливе скликання термінового Самміту ЄС
Джерело - Євроатлантична Україна

Лідери Європейського Союзу можуть зібратися на позачергове засідання 29 червня в Брюсселі, якщо буде зрозумілим, що існує можливість обрання нового Президента Європейської Комісії.


Якщо буде досягнута згода щодо проведення термінового Самміту, повідомляє   Euobserver, тоді дискусії будуть відбуватися під час офіційної вечері. В той самий час, Прем’єр-міністр Ірландії Берті Ахерн сказав, що він погодиться на скликання Самміту тільки тоді, коли буде впевнений щодо існування консенсусу серед лідерів країн та урядів членів Європейського Союзу.


Берті Ахерн буде мати на протязі найближчих двох днів телефонні розмови з усіма 25 лідерами і пропонувати ідею проведення двосторонніх зустрічей під час Самміту НАТО в Стамбулі, який буде тривати 28-29 червня.


Одночасно з цим продовжуються з’являтися нові кандидатури на посаду Президента Європейської Комісії. Серед них – колишній ірландський комісар Пітер Сюзерленд, який зараз очолює British Petroleum. Можливий кандидат повідомив: “Ніхто не буде розглядати можливість обійняти посаду Президента Єврокомісії, однієї з найбільш складних професій в світі, без існування повного консенсусу всередині Європейської Ради”.


Серед інших імен, що згадаються, нинішній лідер Португалії Хосе Мануель Дюрао Баросо, а також Хав’єр Солана та міністр закордонних справ Франції Мішель Барн’єр.


Знову, немовби підігруючи чуткам, Берті Ахерн підкреслив цього тижня, що “на даному етапі він не розглядається в якості кандидата| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект