НОВИНИ

02.03.2007 | Тимошенко у Вашингтоні оприлюднила план повалення Януковича
Джерело - УНІАН

 У листопаді в Брюсселі та Берліні, а потім у січні в Ізраїлі вона заспокоювала місцевий політичний бомонд аки малих дітей: нічого страшного, Янукович – це ненадовго, це загострення хвороби перед остаточним одужанням організму (України). Тепер вона каже: ще крок, ще два, і все, прощавай, українська демократіє. Конституційна реформа передала майже всю владу Януковичу, а решту він «відкушує» у Ющенка день за днем, так що завтра вже нічого не залишиться. Останнім часом, каже Тимошенко, настільки активізувалась «робота» з опозиційними депутатами в парламенті, настільки матеріально-вагомими є аргументи, що не сьогодні-завтра антикризова коаліція матиме конституційну більшість. Якщо ж Конституційний Суд визнає імперативний мандат не дуже демократичним інструментом, така більшість буде сформована вже за два тижні, прогнозує вона.

Тимошенко

Месідж більш ніж зрозумілий. «Так далі жити не можна». Україні потрібні дострокові вибори, і демократичним силам під силу виграти їх. БЮТ набере найбільше голосів, прогнозує Тимошенко, «Наша Україна» теж «візьме своє», долучаться одна-дві нових політичних сили. Отже, більшість, в парламенті за демократичними силами буде. Справа за невеликим – Конституційний Суд має визнати уряд нелегітимним. За версією Тимошенко, підстави для цього є – призначені міністрами депутати вчасно не написали заяви про складення з себе повноважень. Відтак – їх призначення були незаконними, відтак – повноцінного уряду протягом визначених законом 60 днів сформовано не було.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект