НОВИНИ

22.02.2007 | Газпрому дуже не сподобалася заборона на приватизацію української ГТС
Джерело - Korespondent.net

Заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв розкритикував рішення Верховної Ради про заборону передачі в концесію української газотранспортної системи. Таку позицію Медведєв заявив у середу під часі відео-конференції між Брюсселем та Москвою.

 

"На жаль, ми знову бачимо, що політики намагаються політизувати відносини між двома країнами, а також дискусію навколо співробітництва України і Росії, що відображає тенденції світової торгівлі", - заявив він.

Газпрому дуже не сподобалася заборона на приватизацію української ГТС

"Ці обговорення зазнали дуже жорстких нападів з боку деяких політиків в Україні шляхом прийняття дивних законів, що газотранспортна система України не може передаватися в концесію", - додав він.

"Створюється враження, що деякі політики припускають, що хтось прийде, витягне трубопровід із землі і перенесе його на Північний полюс. На жаль, політизація цього питання не допомагає", - сказав Медведєв.

Медведєв також заявив, що Газпром задоволений співробітництвом з Україною в сфері транзиту газу.

"Я не хочу сказати, що ми маємо зараз гарну співпрацю з нашими українськими друзями, оскільки зима була теплої, але цьогорічної зими в нас були дуже гарні результати, адже всі запити та розпорядження іноземних споживачів виконувалися на 100%", - сказав він.

"Це, безумовно, стало результатом не лише теплої зими, ми були готові експортувати більше газу, якби в цьому була потреба", - додав він.

"А також це є гарний сигнал того, що українські і російські колеги співпрацюють дуже тісно для того, щоб система транзиту працювала адекватно", - сказав Медведєв.

Медведєв зазначив, що російська сторона задоволена поточним станом справ.

"Дуже легко пояснити, чому ми задоволені: всі угоди, що були підписані, адекватно виповнюються обома сторонами", - підкреслив він.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект