НОВИНИ

24.09.2004 | "Адміністрація Президента робить усе можливе, щоб ми не розширили свою слухацьку аудиторію", -Томас Дайн
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Президент корпорації "Вільна Європа - Радіо "Свобода" Томас Дайн обвинувачує Адміністрацію Президента Леоніда Кучми в перешкоджанні ретрансляції програм радіостанції в Україні. Про це він сказав у Львові під час зустрічі зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка


"Адміністрація Президента робить усе можливе, щоб ми не розширили свою слухацьку аудиторію", - сказав він. Томас Дайн також обвинуватив Адміністрацію в тому, що вона дала вказівку радіостанціям не ретранслювати "Свободу". Він додав, що радіостанції не можуть співпрацювати зі "Свободою" через те, що їм погрожують збільшити в декілька разів плату за використання частот.
Президент корпорації також обвинуватив Митницю в тому, що вона не пропустила в Україну сервер, який "Свобода" планувала встановити в країні, для того, щоб поліпшити трансляцію радіо "Свободи" через Інтернет. За його словами, працівників "Свободи" обвинуватили в контрабанді. "Напади на "Свободу" почалися торік, коли ми втратили ефір на радіо "Довіра", - сказав Томас Дайн. За його словами, зараз лише 7 регіональних станцій ретранслюють в Україні програми "Свободи".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект