НОВИНИ

22.09.2004 | Марчук коментує перспективи української присутності в Іраку
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Чотириста українських миротворцiв в Iраку хочуть продовжити свою службу пiсля закiнчення контракту, заявив мiнiстр оборони Євген Марчук на "гарячiй телефоннiй лiнiї" вчора у Києві.
За його словами, цi військові вже написали вiдповiднi заяви. "Але ми не можемо їх усiх залишити, можливо, нiкого з них не залишимо", - сказав Марчук.


Євген Марчук повiдомив, що протягом мiсяця буде проведено ротацiю українських миротворцiв в Iраку i 6-та окрема механiзована бригада повернеться в Україну.
Вiн iще раз наголосив, що питання про виведення українського контингенту вирiшуватиме Верховна Рада i президент України.


За словами Є.Марчука, українськi вiйськовi пiдготували батальйон територiальної оборони Iраку, що складається з мiсцевих жителiв. Тепер вiн виконує частину функцiй українських миротворцiв. Крiм того, українцi припинили патрулювання на кордонi Iраку з Iраном, повiдомив мiнiстр.


Українськi миротворцi виконують мiсiю в Iраку з серпня минулого року. Зараз у складi нацiонального контингенту близько 1600 вiйськових.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект