НОВИНИ

22.01.2007 | ЄС може розпочати переговори з Україною щодо Посиленої угоди вже в лютому
За матеріалами - УНІАН

Європейський Союз може розпочати переговори з Україною щодо нової Посиленої угоди вже в лютому, якщо досягне компромісу щодо визнання європейських прагнень України.









 
Про це  стало відомо з дипломатичних джерел.
 
За словами співрозмовника агентства, 18 січня на засіданні комітету постійних представників кран-членів ЄС при Європейських Співтовариствах питання мандату на переговори з Україною обговорювалося дуже жваво.
 
“Всі знають, що Україна має європейські прагнення. Головне питання - яким чином їх визнати в новій угоді”, - сказав співрозмовник агентства.
 
“Це скоріше питання догм, питання теологічне, якщо дозволити досить грубе порівняння”, - додав він.
 
Співрозмовник агентства зазначив, що є дві групи країн. Одні пропонують зупинитися лише на політичних деклараціях, інші – записати якісь конкретні положення в план дій.
 
Співрозмовник також висловив сподівання, що впродовж вихідних компроміс буде знайдено для того, щоб остаточне рішення було ухвалено в понеділок, 22 січня, на засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС.
 Як повідомлялось, у 2006 році ЄС вирішив на початку 2007 року розпочати переговори з Україною щодо нової Посиленої угоди, яка має замінити чинну нині угоду про Партнерство та Співробітництво, термін дії якої завершується наприкінці 2007 року.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2909. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект