НОВИНИ

11.01.2007 | Американцям збільшать мінімальну зарплату
За матеріалами - Korespondent

 


Цей захід, запропоновано представниками демократичної партії і отримав підтримку багатьох республіканців, торкнеться близько 13 млн осіб, з яких 19% - афроамериканці та іспаномовні жителі країни. Усього за прийняття закону проголосувало 233 представники демократичної партії і 82 республіканці.


Тепер мінімальна зарплата в США буде складати приблизно 11 тисяч доларів на рік. Однак, на думку низки законодавців-демократів, для подолання межі бідності її варто було б збільшити ще на 6 тисяч доларів на рік.


Як заявила член палати представників Лінда Санчес агентству ЕФЕ, "у нашій країні ще багато людей, які змушені трудитися повний робочий день, щоб задовольнити свої потреби в бензині, або які повинні робити нелегкий вибір між покупкою ліків та їжі для своєї родини".


Мінімальний розмір оплати праці в США востаннє підвищувався у 1997 році. Система встановлення мінімально можливого рівня заробітку з’явилася в США у жовтні 1938 року і складала в той період 25 центів за годину робочого часу, зазначає The USA Today.


У 2004 році працівник, що одержував мінімальну зарплату і зайнятий повний робочий день, заробляв 10,712 доларів. Для порівняння, офіційний рівень бідності (розраховується для сім’ї з трьох осіб) у тому ж році складав 15,205.


Республіканці пропонували підняти заробітну плату, якщо збільшення буде супроводжуватися зниженням податків і вартості медичної страховки для 23 мільйонів дрібних підприємців країни. Інакше, за їхніми словами, до мільйона осіб можуть утратити робочі місця.


Проект республіканської партії, що дозволив би компаніям поєднуватися для спільного придбання страхових полісів, був відхилений. Тоді 40% республіканців проголосували тільки за підвищення заробітної плати.


Щоб закон про підвищення мінімальної зарплати пройшов у сенаті, у нього, ймовірно, будуть додані пункти, що стосуються податкових пільг для дрібного бізнесу, заявив голова Комітету фінансів Сенату Макс Бокус (Монтана). Президент США Джордж Буш підтримує ці виправлення, і вони можуть бути внесені у закон уже наприкінці цього тижня.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3607. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект