НОВИНИ

21.09.2004 | Єврокомісія через два тижні особисто порахує, скільки пташок залишив напризволяще Кірпа у дельті Дунаю
Джерело - Обком

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ з посиланням на друге засідання Постійної робочої групи Міжнародної комісії по захисту Дунаю, що відбулося 16-17 вересня у Відні (Австрія).
 


«У першій декаді жовтня планується поїздка в Україну представницької делегації Єврокомісії за участю експертів декількох міжнародних організацій з метою детального ознайомлення з екологічною ситуацією в українській частині дельти Дунаю, зокрема, у контексті реалізації проекта “Дунай-Чорне море”, - мовиться у повідомленні.


У засіданні взяли участь представники 12 країн-членів Міжнародної комісії по захисту Дунаю, Єврокомісії, а також представники ЮНЕСКО, ЮНЕП (програми ООН з навколишнього середовища), Всесвітнього фонду дикої природи та Карпатської конвенції..


Учасники підтримали ініціативу України щодо проведення комплексного оцінювання ситуації у дельті Дунаю. Українська делегація звернула увагу європейського співтовариства на складну екологічну ситуацію в українському басейні Дунаю внаслідок діяльності у румунській частині дельти.
 


Сторони обговорили текст Дунайської декларації, яка, як планується, буде підписана 13 грудня на зустрічі міністрів навколишнього середовища Міжнародної конвенції по захисту Дунаю, що відбудеться у Відні. За ініціативою української сторони у Декларацію буде включено положення про захист річки Тиси від аварійного викидання шкідливих речовин.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект