НОВИНИ

21.09.2004 | У Женеві розглядається питання про вступ України до СОТ
Джерело - Кореспондент

У прес-службі Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України повідомили, що в межах засідання передбачається проведення раунду двосторонніх переговорів щодо доступу до ринків товарів і послуг і багатостороннього засідання з питань сільського господарства.


Метою переговорів є врегулювання питань багатосторонніх і двостороннього переговорних процесів.


Для участі в засіданні робочої групи до Женеви поїхав перший заступник міністра економіки України Валерій П’ятницький.


У двосторонньому переговорному процесі передбачені зустрічі з делегаціями Сполучених Штатів, Австралії, Норвегії, Китаю, Тайваню, Туреччини, Молдови, Шрі-Ланки й інших країн.


Світова організація торгівлі, яка є наступницею Генеральної угоди з тарифів і торгівлі, що діяла з 1947 року, почала свою діяльність 1 січня 1995 року. СОТ покликана регулювати торгово-політичні відносини учасників організації на основі пакета угод Уругвайського раунду багатосторонніх торговельних переговорів (1986-1994 років). Ці документи є правовою основою сучасної міжнародної торгівлі.


Функціями СОТ є: контроль над виконанням угод і домовленостей пакета документів Уругвайського раунду; проведення багатосторонніх торговельних переговорів і консультацій між зацікавленими країнами-учасницями; вирішення торговельних спорів; моніторинг національної торговельної політики країн-членів організації; технічне сприяння державам, що розвиваються, з питань стосовно компетенції СОТ; співробітництво з міжнародними спеціалізованими організаціями та інше.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект