НОВИНИ

21.12.2006 | Комуністи зірвали прес-клуб у рамках інформаційної кампанії „НАТО в Україні”
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Прихильники комуністів в Криму в середу зірвали засідання прес-клубу за участю представника департаменту НАТО МЗС України Віктора Недопаса. Воно мало відбутись у рамках  інформаційної кампанії „НАТО в Україні”. У представництві президента в автономії вважають, що ліві продовжують політичні спекуляції довкола теми співпраці з Північноатлантичним Альянсом. 

Близько двадцяти молодиків із червоними прапорами та антинатівськими гаслами спочатку пікетували „Будинок дружби”, де мало проходити спілкування з пресою, а потім почали бійку з міліціонерами, намагаючись прорватись до приміщення. Віктор Недопас був здивований такою агресією, адже раніше такі ж зустрічі з представниками ЗМІ відбулись у Донецьку та Луганську без інцидентів. Він вважає, що таким чином ліві намагаються дискредитувати визначений, зокрема, і урядом Януковича європейський та євроатлантичний курс країни.

Проте, переконаний Недопас, така негостинність не є адектваним відображенням суспільно-політичних процесів, що відбуваються у автономії.

В інтерв’ю „Німецькій  хвилі” заступник представника президента в Криму Олександр Левченко зазначив, що кримські комуністи намагаються штучно підігрівати антинатівські настрої, зберігаючи на півострові джерело напруги, доказом чого є проведений в автономії так званий „народний референдум”. „Адже набір тем, якими можна привертати увагу виборців, у лівих обмежений лише НАТО та статусом російської мови“ ,- наголосив Левченко. Він додав, що місцеві комуністи, які є при владі в Криму, не переймаються тим, що автономія за рівнем соціально-економічного розвитку посідає одне з останніх місць в Україні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект