НОВИНИ

21.09.2004 | ОБСЄ критикує вибори в Казахстані
Джерело - Українська служба ВВС

Організація з питань безпеки і співпраці у Європі заявила, що парламентські вибори в Казахстані не відповідали міжнародним нормам демократичних виборів через поширені залякування виборців і провладний ухил в мас-медіа.
У заяві ОБСЄ сказано, що парламентські вибори в неділю були проведені із серйозними недоліками.


Попередні результати свідчать про суттєву підтримку прихильників президента Нурсултана Назарбаєва, який перебуває при владі в Казахстані від часу падіння комунізму.


За результатами голосування на 10% виборчих дільниць, партія Назарбаєва отримала 43% голосів. Партія, створена нещодавно його донькою - Дарігою Назарбаєвою, - здобула 19 відсотків, що трохи більше за головну опозиційну партію.


Прем'єр-міністр Казахстану Даніял Ахметов висловив сподівання на те, що нові депутати нижньої палати казахського парламенту підтримають реформи президента Назарбаєва


"Я очікую конструктивної роботи від нового парламенту і сподіваюсь на те, що структурні і системні реформи, здійснювані під керівництвом Нурсултана Абіш-юлі, будуть підтримані новими депутатами", - сказав він. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект