НОВИНИ

25.06.2004 | Президент Польщі прибув до Криму
Джерело - Версии.com, Українська правда

Президент Польщі  Александр Квасьневський прибув до Криму, де він зустрінеться з Президентом Леонідом Кучмою і візьме участь у сьомому економічному форумі «Україна-Польща». Після закритої зустрічі президенти будуть виступати на економічному форумі і третій зустрічі представників обласних державних адміністрацій України та маршалів воєводств Польщі. Очікується, що Україна та Польща підпишуть стратегію міжрегіонального та прикордонного співробітництва. Під час зустрічі будуть порушені питання стану та перспектив розвитку двосторонніх відносин в політичній, економічній та гуманітарній сферах. Також буде обговорюватися проблематика взаємодії двох країн у євроінтеграційних та євроатлантичних напрямках.


Кучма та Квасьневський візьмуть участь у прес-конференції в аеропорту Бельбек, на цьому Квасьневський завершить свою робочу поїздку в Україну.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект