НОВИНИ

20.09.2004 | Рейтинг американських кандидатів у президенти
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Кандидат у президенти США від демократичної партії Джон Керрі стверджує, що Джордж Буш у разі переобрання його на посаду президента оголосить додатковий призов на військову службу резервістів.


Виступаючи в суботу на зустрічі з виборцями в місті Альбукерке (штат Нью-Мексіко), Керрі заявив: “Буш приховує, що його адміністрація відразу після виборів планує призов до війська значної кількості резервістів. Він нікому про це не каже, але мені достеменно відомо, що в разі переобрання він зробить цей хід”.


Прес-служба Білого дому поспішила назвати цю заяву Керрі “черговою вигадкою штабу демократів, мета якої скоротити розрив у рейтингу популярності, який досяг критичної межі”. Згідно з останнім опитуванням, проведеним службою Геллапа, чинний президент США справді помітно випереджає свого суперника. Якби вибори відбувалися тепер, стверджує служба Геллапа, за Джорджа Буша проголосувало б 55 відсотків виборців, а за Джона Керрі лише 32.


Однак опитування іншого відомого в США центру соціологічних досліджень – інституту Гарріса – дало зовсім інші результати: за Буша – 45%, за Керрі – 52. А соціологи з центру Pew Research оприлюднили в суботу ще одні дані: за Буша – 47%, за Керрі – 46.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект