НОВИНИ

07.12.2006 | Тарасюк говоритиме з Януковичем про трагікомедію
За матеріалами - 5 канал, Українська правда

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк висловив готовність зустрітися з прем´єр-міністром Віктором Януковичем для обговорення ситуації, що склалася довкола рішення Верховної Ради про його відставку.
 
Про це він сказав вчора в ефірі “5 каналу”.
 
"Я готовий зустрічатися з прем´єром, обговорювати цю ситуацію. Я постійно на зв´язку з президентом і як тільки президенту потрібно, я готовий весь час доповідати йому про ситуацію", - зазначив міністр.
 
Коментуючи слова прем´єра, який назвав безвідповідальними спроби оскаржити рішення ВР про відставку міністра, Б.Тарасюк заявив: "Не мої дії були безвідповідальними. Мої дії базувалися і базуються на Конституції і законах. А от дії моїх колег по Кабінету Міністрів можна назвати не лише безвідповідальними, але й протиправними".
 
"Але таку кваліфікацію їм дасть Генпрокуратура, я сподіваюся", - додав міністр.
 
Він також розповів, що "інцидент у будинку уряду мав продовження і практично перетворився на комедію, якщо не на трагікомедію".
 
"Майже о 8.55 перший віце-прем´єр Микола Азаров дає розпорядження не допускати мене до виконання моїх функцій як члена уряду, а через 35 хвилин від нього на моє ім´я міністра закордонних справ приходить телефонограма, якою мене запрошують на засідання Верховної Ради в ложу уряду на 12 годину", - зазначив Б.Тарасюк.
 
"Отже з одного боку, нехтуються Конституція, рішення суду і закони, а з іншого боку підкреслюється дотримання указу президента про мій статус і рішення суду. Тобто, абсолютно супротивні дії", - пояснив міністр.
 
Він також заявив, що вважає рішення про свою відставку наступом на повноваження президента: "Нинішня коаліція фактично йде на загострення політичної ситуації. І в даному разі мова йде не про крісло Тарасюка, а про наступ на повноваження президента, на Конституцію", цитує міністра “Українська правда”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект