НОВИНИ

28.11.2006 | Політики мають вирішити, коли Україна буде готова до виконання Плану дій членства в НАТО – Рибачук
Джерело - Gрес-служба Президента України

Радник Президента України Олег Рибачук вважає, що політичні сили мають знайти консенсус щодо визначення часових рамок готовності України до підписання Плану дій щодо членства в НАТО.
 
Як повідомляє прес-служба Президента, про це О.Рибачук заявив у Ризі напередодні відкриття саміту НАТО, де за дорученням глави держави бере участь у міжнародному форумі «Трансформація НАТО в новій глобальній ері».
 
«Завдання політичних сил – знайти консенсус щодо визначення часових рамок готовності України бути запрошеною до Плану дій щодо членства в НАТО», – сказав він, додавши, що головне – це порозуміння, що кінцева мета співробітництва України з НАТО – приєднання нашої держави до Альянсу.
 
За словами О.Рибачука, Президент наголошує, що поступове та рішуче просування України по шляху реформ є свідченням готовності країни до приєднання до ПДЧ, це можливість залучення найкращих світових експертів з розвитку найбільш важливих галузей розвитку України: економічної, безпекової, оборонно-промислової. На його думку, також це сприятиме покращенню інвестиційної привабливості країни в очах міжнародних інвесторів.
 
За словами радника Президента, поглиблення співробітництва з НАТО означатиме безпосередню участь України у процесах вироблення і прийняття рішень щодо подальшого розвитку європейської і євроатлантичної безпеки.
 
“Нині політичні лідери мають об’єднати зусилля навколо якісної інформаційної кампанії щодо євроатлантичної інтеграції держави з метою забезпечення вільного та свідомого вибору українцями свого майбутнього”, – наголосив О.Рибачук. Він додав, що «деполітизація питання ПДЧ на сьогодні – один з пріоритетів серед національних інтересів України».
 Під час триденного візиту О.Рибачука до Латвії запланована низка зустрічей зі світовими політичними лідерами, міжнародними експертами та представниками медіа.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект