НОВИНИ

23.11.2006 | Солана: ЄС запропонує Україні широку угоду про вільну торгівлю
Джерело - Інтефакс-Україна

ЄС має намір запропонувати Україні широку і всеохопну угоду про вільну торгівлю, заявив верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Хав’єр Солана.

 
Солана: ЄС запропонує Україні широку угоду про вільну торгівлю 

Відповідаючи на питання, чи не є каменем спотикання в питанні про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною вступ останньої у СОТ, Солана зазначив, що "ЄС запропонує Україні широку угоду про вільну торгівлю, рамки якого будуть значно ширшими, ніж звичайна угода про вільну торгівлю, оскільки припускають введення в наші відносини (між Україною і ЄС - ред.) важливих елементів економічної інтеграції".

Разом з тим Солана заявив, що "переговори по новій розширеній угоді можуть початися ще до того, як Україна приєднається до СОТ, тоді як для забезпечення функціонування зони вільної торгівлі необхідне приєднання України до Світової організації торгівлі ".

Як повідомлялося раніше, 26 жовтня глава місії України при Європейському Союзі Роман Шпек заявив, що ЄС може почати переговори з Києвом про зону вільної торгівлі ще до формального вступу України у СОТ.

"Європейська сторона готова піти на такі переговори, але їй потрібний сигнал від України про те, що ми рухаємося, а не очікуємо одномоментного прийняття всіх необхідних для вступу у СОТ законів", - сказав Шпек.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект