НОВИНИ

22.11.2006 | Тимошенко розказала в Брюсселі, що Янукович – це хвороба, а вона - ліки
За матеріалами - УНІАН

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко розглядає перебування Віктора Януковича при владі як “тимчасове загострення хвороби перед одужанням” і запевняє, що “демократичні сили винесли урок зі своїх помилок”. 


 
Про це вона заявила під час дискусії на позачерговому засіданні Делегації ЄС у Комітеті міжпарламентського співробітництва між Україною та ЄС в Брюсселі.
 
Виступаючи на цьому засіданні, Ю.Тимошенко заявила, що перебування В.Януковича при владі «можна розглядати лише як тимчасове загострення хвороби перед одужанням організму».
 
Зокрема, вона торкнулася політики нинішнього уряду щодо вступу України до Світової організації торгівлі.
 
За її словами, уряд В.Януковича штучно створює перешкоди для вступу України до СОТ в терміни, які були визначені Президентом України Віктором Ющенком.
 
Як заявила Ю.Тимошенко, “здійснюється певний бартер з силами, які не зацікавлені у швидкому вступі України до СОТ”. Так, з російського боку нам пропонуються енергоносії, а ми - з українського боку - синхронізацію вступу до СОТ з Росією.
 
Лідер БЮТ заявила, що її політична сила рішуче виступає проти такої політики. “Ми переконані, що темпи вступу України до СОТ мають бути такими, як їх було заплановано після приходу до влади демократичного Президента та демократичних сил”, - заявила Ю.Тимошенко, додавши, що питання вступу до СОТ буде головним тестом, який має пройти уряд В.Януковича для визначення того, рухаємось ми у вірному напрямку до демократії, чи в зворотньому.
 
Ю.Тимошенко висловила сподівання, що європейська спільнота підтримає Україну в цей важкий період так, як підтримала її під час Помаранчевої революції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект