НОВИНИ

22.11.2006 | Росія не бачить сенсу вступати у СОТ синхронно з Україною
За матеріалами - Інтерфакс-Україна

Глава Мінекономрозвитку РФ Герман Греф вважає, що нема сенсу синхронізувати з Україною процес приєднання до СОТ.


 





Росія не бачить сенсу вступати у СОТ синхронно з Україною




 


"З Україною нема домовленостей про синхронне приєднання до СОТ.  Не розумію, навіщо це потрібно, ніякого сенсу в цьому нема", - сказав міністр на прес-конференції у вівторок, 21 листопада, у Москві.


У той же час він нагадав, що "є чітка озвучена урядами Росії й України позиція, що ми будемо допомагати один одному в процесі приєднання до СОТ".


Греф відзначив, що "Росія знаходиться на більш швидкій стадії приєднання до СОТ, але, думаю, приблизно одночасно можемо приєднатися".


Міністр також підкреслив, що Росія неодноразово заявляла, що якщо стане членом СОТ раніше за  Україну, то "будемо підтримувати якомогашвидше приєднання до СОТ й України". Інакше, за словами міністра, було б важко вибудовувати торгово-договірну базу і складніше було б будувати єдиний економічний простір.


"Є стурбованість щодо декількох позицій (умовах приєднання до СОТ - ред.), що розходяться, цю тему обговорювали, сподіваємося досягти взаємоприйнятих рішень", - сказав російський міністр.


Як повідомлялося раніше, 24 жовтня на брифінгу в Києві по закінченні засідання економічного комітету міждержавної комісії "Ющенко-Путін" голова уряду Російської Федерації Михайло Фрадков запропонував Україні синхронізувати вступу у СОТ.


"Якщо це СОТ - то більше обмінюватися інформацією, я б прямо сказав, синхронізувати переговорний процес", - сказав російський прем’єр.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9689. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект