НОВИНИ

14.11.2006 | Ющенко відправив Януковича за всіма законами
Джерело - Українська правда

Затверджувати директиви на міжнародні переговори є конституційним правом президента, заявляє прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

Вона зазначила, що у понеділок президент Віктор Ющенко підписав указ, яким визначає деякі питання подальшого розвитку українсько-американських відносин у зв'язку з робочим візитом прем'єр-міністра до США.

Цим указом глава держави доручив Кабінету міністрів подати йому на затвердження проект директив делегації України під час робочого візиту прем'єра до США, додала Ванникова.

Глава держави, згідно з Конституцією здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори, підкреслила прес-секретар президента.

Також право президента затверджувати директиви на міжнародні переговори регламентується указом № 841 від 1996 року та відповідним законом "Про міжнародні договори України", додала вона.

Президент регулярно затверджує директиви на міжнародні заходи за участі українських високопосадовців, зокрема, на переговори, де бере участь і сам глава держави, повідомляє прес-служба президента.

"Так, глава української держави затверджував директиви на переговори під час саміту Україна – ЄС (Гельсінкі) та на двосторонні переговори з прем'єр-міністром Фінляндії Матті Ванганеном", - зазначила Ванникова.

Як відомо, візит Януковича до США заплановано на 3–7 грудня 2006 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект