НОВИНИ

09.11.2006 | Рамсфелд назвав причину своєї відставки
Джерело - Reuters, УНІАН

Рішення про відставку Доналда Рамсфелда з поста глави Пентагону було ухвалене частково у зв`язку з політичною ситуацією в США, що змінилася після виборів до Конгресу . Про це в середу журналістам заявив сам Дональд Рамсфелд.

“Це буде інший Конгрес, інша атмосфера напередодні президентських виборів 2008 року. Мені здалося, так буде краще для всіх”, цитує слова Рамсфелда Reuters.


President Bush announces that he will nominate former CIA chief Robert M. Gates, right, to replace Donald H. Rumsfeld, left, as secretary of defense for a

Нагадаємо, що про відставку міністра оборони США заявив у своєму зверненні до нації Джордж Буш. Заяву президента було присвячено підсумкам виборів до Конгресу. Проте Буш підкреслив, що рішення про відставку глави Пентагону було ухвалене у вівторок ще до початку голосування на виборах.

У своїй промові Джордж Буш частково узяв на себе відповідальність за поразку республіканців і визнав, що однією з причин програшу стала незадоволеність громадян військовою кампанією в Іраку. Після цього президент оголосив про відставку Рамсфелда, запропонувавши на його посаду колишнього главу ЦРУ Роберта Гейтса. Кандидатуру Гейтса повинен затвердити новообраний Конгрес.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект