НОВИНИ

16.09.2004 | Європа застерігає Україну щодо виборів
Джерело - Українська служба ВВС

Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила заяву моніторингового комітету щодо президентських виборів в Україні.У тексті заяви, які подали на розгляд ПАРЄ співдоповідачки - пані Северинсен та Вольвенд, висловлюється жаль з приводу того, що українська влада, як виглядає, проіґнорувала заклики до неупередженості та дотримання європейських стандартів у перебігу виборчої кампанії.


У заяві міститься, зокрема, заклик до української влади надати місцевим непартійним громадським організаціям право спостерігати за виборами, забезпечити справедливий баланс у складі виборчих комісій, а також безперешкодний доступ усім кандидатам до преси.


Парламентська Асамблея Ради Європи закликала також українську владу припинити практику участі державних службовців у виборчій кампанії та використання державних ресурсів для цих потреб.


ПАРЄ розглядає президентські вибори в Україні як справжнє випробування української демократії, і застерігає, що в разі порушень, можуть бути припинені повноваження української делегації, а членство України в Раді Європи опиниться під знаком запитання.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект