НОВИНИ

16.09.2004 | Україна не може увійти до Європи через те, що у нас досі при владі стара номенклатура, вважає експерт
Джерело - УНІАН

„Україна не може увійти до Європи через те, що у нас все ще при владі стара номенклатура”, - таким був головний висновок публічної лекції, яку сьогодні прочитала у Києво-Могилянській академії завідувачка кафедри україністики у Римському університеті Оксана ПАХЛЬОВСЬКА.


Як передає кореспондент УНІАН, лекція називалася „Україна, Італія, Європа – ілюзія, поразка, перспектива” і була організована за сприяння Центру італійської культури при Посольстві Італії в Україні. Директор цього центру Франко ПАЛОННІ відкрив лекцію, представивши доповідача.


У своєму виступі О.ПАХЛЬОВСЬКА також відзначила, що нині майже знівельовано той великий інтерес, який італійці мали до України у перші роки її незалежності. Нині ж, підкреслила лектор, пересічний італійський інтелігент вважає Україну країною псевдо-демократії. Такий негативний імідж, на її думку, сформували не лише негативні новини з України, але й основна маса українських трудових емігрантів, що трудяться в Італії.


О.ПАХЛЬОВСЬКА розповіла також про роботу кафедри україністики у Римському університеті, на якій щороку проходить по 3-4 наукових семінари, під час яких італійські вчені мають змогу ознайомитися з найновішими даними про Україну.


Довідка УНІАН. Оксана ПАХЛЬОВСЬКА – науковець, літературний критик, поетеса, дочка відомої української поетеси Ліни КОСТЕНКО. Проживає у Римі з початку 90-х років, тоді ж заснувала у Римському університеті кафедру україністики, яка декілька років діяла на громадських засадах, а в 2002 року отримала офіційний статус.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект